UNEC voleybolçularına diplomlar təqdim olunub
Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümü münasibətilə Nərimanov rayonu ərazisində yerləşən ali və orta ixtisas təhsil müəssisələrinin tələbələri arasında voleybol (oğlanlar) yarışı keçirilib.
Yarışda Nərimanov rayonu ərazisində yerləşən 6 ali və orta ixtisas təhsil müəssisəsinin (UNEC, Azərbaycan Dövlət Bədən Tərbiyəsi və İdman Akademiyası, Azərbaycan Dillər Universiteti (ADU), “Bakı Avrasiya” Universiteti, Bakı Biznes və Kooperasiya Kolleci və Bakı Humanitar Kollecinin) komandası iştirak edib.
UNEC komandası Avrasiya Universiteti və Bakı Humanitar kollecinə 2:0 hesabı ilə qalib gələrək yarımfinala vəsiqə qazanıb. Yarımfinalda ADU komandası ilə mübarizə aparan UNEC voleybolçuları 2:0 hesabı ilə rəqib komandanı məğlub edərək finala çıxıblar.
Final mərhələsində UNEC komandası Azərbaycan Dövlət Bədən Tərbiyəsi və İdman Akademiyasının voleybolçuları ilə qarşılaşıb. Gərgin keçən mübarizənin sonunda UNEC  komandası 2:1 hesabı ilə ikinci yerin sahibi olub.
Yarışmanın sonunda mükafatlandırma mərasimi keçirilib. Qalib  komandaların üzvlərinə  medal və diplomlar təqdim edilib.

UNEC’s Volleyball Players are presented diplomas
A volleyball competition dedicated to the 94th anniversary of National Leader Heydar Aliyev’s birthday has been held among the students (men) of higher and secondary specialized education institutions situated in Narimanov district.
Teams of 6 higher and secondary specialized education institutions (UNEC, Azerbaijan State Academy of Physical Training and Sports, Azerbaijan University of Languages (AUL), Baku Eurasia University, Baku College of Business and Cooperation and Baku Humanitarian College) of Narimanov district participated in the rivalry.
UNEC team won the Eurasian University in 2:0 and Baku Humanitarian College and reached the semi-final. UNEC volleyball players who competed in the semi-final with the team of the AUL defeated them in 2:0 and achieved the final.
UNEC team met with the volleyball players of Azerbaijan State Academy of Physical Training and Sports in the final. UNEC’s team got II place in 2:1 in the end of the tense struggle.
Awarding ceremony took place in the end of the rivalry. Members of the winning teams were introduced medals and diplomas.