UNEC tələbələri “Paşa Həyat”da karyera imkanları ilə maraqlanıblar
Noyabrın 7-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Karyera Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə Paşa Həyat ASC-nin İnsan resursları departamentinin direktoru Tural Məmmədovla tələbələrin görüşü keçirilib.
İqtisadiyyat və Texnologiya və Dizayn fakültələrinin tələbələri ilə görüşdə T.Məmmədov şirkətdəki mövcud vakansiyalardan söz açıb, təcrübə proqramları barədə danışıb. CV hazırlamağın yollarını izah edərək, müsahibə zamanı davranış qaydaları və namizədin müsahibəyə psixoloji hazırlığına dair məsləhətlər verib.
Görüşdə tələbələrin Paşa Həyat ASC-də karyera imkanlarına dair sualları cavablandırıb. Fəal tələbələrə şirkətin xüsusi hədiyyələri təqdim edilib.

UNEC Students were interested with Career Opportunities in “Pasha Life”
Students’ meeting with the Director of Human Resources of Pasha Life OSC Tural Mammadov was organized by the Career Center of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) on November 7.
T.Mammadov spoke about the vacancies available and internship programs of the company and within the meeting with the students of the School of Economy and Technology and Design. Explaining the methods of writing a CV, he gave recommendations on behavior rules and psychological preparedness of the candidate during the interviewing.
Students’ questions on the career opportunities in Pasha Life OSC were responded in the meeting. Active students were introduced special gifts by the company.