UNEC tələbələri “Paşa Həyat”da karyera imkanları ilə maraqlanıblar
Noyabrın 7-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Karyera Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə Paşa Həyat ASC-nin İnsan resursları departamentinin direktoru Tural Məmmədovla tələbələrin görüşü keçirilib.
İqtisadiyyat və Texnologiya və Dizayn fakültələrinin tələbələri ilə görüşdə T.Məmmədov şirkətdəki mövcud vakansiyalardan söz açıb, təcrübə proqramları barədə danışıb. CV hazırlamağın yollarını izah edərək, müsahibə zamanı davranış qaydaları və namizədin müsahibəyə psixoloji hazırlığına dair məsləhətlər verib.
Görüşdə tələbələrin Paşa Həyat ASC-də karyera imkanlarına dair sualları cavablandırıb. Fəal tələbələrə şirkətin xüsusi hədiyyələri təqdim edilib.

Студенты UNEC поинтересовались карьерными возможностями в “Paşa Həyat”
7 ноября в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) состоялась встреча директора департамента человеческих ресурсов Paşa Həyat ASC Турала Мамедова со студентами.
На встрече со студентами факультетов «Экономика» и «Технология и дизайн» Т.Мамедов рассказал о существующих в компании вакансиях, практических программах, объяснил пути составления CV, правила поведения при собеседовании и  психологической подготовки кандидатов собеседованию.
На мероприятии были освещены вопросы студентов относительно карьерных возможностей в Paşa Həyat ASC. Активным студентам были представлены специальные подарки компании.