UNEC rektoru 1-ci kurs tələbələri ilə görüşlərə başladı
Azərbaycan  Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) rektoru, professor Ədalət Muradov universitetə yeni qəbul olan tələbələrlə görüşlərə başlayıb. Keçiriləcək görüşlərdə əsas məqsəd yeni qəbul olmuş tələbələrə universiteti daha yaxından tanıtmaq, həyata keçirilən layihələr barədə ətraflı məlumat vermək, tələbələri narahat edən məsələləri dinləmək və operativ həllinə nail olmaq, eyni zamanda birgə fikir mübadiləsi aparmaqdan ibarətdr.
Rektorun tələbələrlə görüşü universitetin bütün tədris binalarında təşkil ediləcək. Ə.Muradovun ilk görüşü Türk dünyası işlətmə fakültəsinin 1-ci kurs tələbələrilə keçirilib.
Tədbirdə 1-ci kurs tələbələrinə UNEC haqqında, universitetin hədəfləri və həyata keçirilən yeniliklər barədə məlumat verilib və tələbələrin sualları cavablandırılıb.

Встречи ректора UNEC со студентами 1 курса
Ректор Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC), профессор Адалат Мурадов  провел встречи с вновь поступившими в университет студентами. Встречи проводятся с целью близкого ознакомления студентов с университетом, представление им подробной информации об осуществляемых  проектах, выслушивание волнующих студентов вопросов и обеспечение их оперативного решения, в то же время проведение совместного обмена мнениями.
Встреча ректора со студентами состоится во всех учебных корпусах университета. Первая встреча А.Мурадова состоялась со студентами 1 курса факультета Управления тюркского мира.
На мероприятии студентам 1 курса дали информацию об UNEC, целях и осуществляемых в университете новшествах, были освещены интересующие их вопросы.