UNEC komandası yenə qalib oldu
“Gənclik” Tələbə İdman Cəmiyyəti Respublika Şurasının təşkilatçılığı ilə ali təhsil müəssisələrinin tələbələri arasında keçirilən XIII Respublika universiadasında UNEC-in kişilərdən ibarət voleybol komandası növbəti dəfə yarışıb.
“UNEC voleybol” komandası Gəncə Dövlət Universitetinin komandası ilə üz-üzə gəlib. Gərgin keçən yarışmada iqtisadçı tələbələr Gəncə komandasını 2:0 hesabı ilə  məğlub ediblər.
Qeyd edək ki, öncəki yarışlarda UNEC voleybolçuları Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti və Polis Akademiyasının komandalarına 2:0 hesabı ilə qalib gəlib.

Команда UNEC вновь одержала победу
На XIII Республиканской универсиаде, состоявшейся среди студентов высших учебных заведений при организационной поддержке Республиканского совета Студенческой спортивной организации «Гянджлик», в очередной раз состязалась мужская волейбольная команда UNEC.
Волейбольная команда UNEC встретилась с командой Гянджинского государственного университета. В напряженной борьбе студенты-экономисты победили команду Гянджи со счетом 2:0.
Следует отметить, что в предыдущих соревнованиях волейболисты UNEC одержали победу над командами Азербайджанского государственного университета нефти и промышленности и Полицейской академии со счетом 2:0.