“UNEC imtahan” verilişində tələbələrin sualları cavablandırılıb
Radio UNEC-in “UNEC imtahan” verilişi efirdə olub. Tədrisin Keyfiyyətinin Qiymətləndirilməsi və İdarəedilməsi Mərkəzinin direktoru Raqif Qasımov və Elektron universitet şöbəsinin müdiri Kəminə Cəbrayılova qış imtahan sesssiyası ilə bağlı tələbələrin suallarını cavablandırıblar. Marketinq və Kommunikasiya Departamentinin direktoru Rasim Şərifov obyektivliyin və şəffaflığının təmin edilməsi məqsədilə təsdiq edilən tədbirlər planı haqda tələbələri məlumatlandırıb.
Qeyd edək ki, bütün sessiya boyunca davam edəcək “UNEC imtahan”ın canlı efirində tələbələri ən çox narahat edən suallar cavablandıracaq.
Əziz tələblər, suallarınızı canlı efir vasitəsilə (012) 505 57 82 nömrəsinə, 146-1-3 qaynar xətt xidmətinə və ya press@test.unec.edu.az ünvanına göndərə bilərsiniz.

Students’ Questions were answered in the Program “UNEC Exam”
“UNEC Exam” Program of Radio UNEC was aired. Director of the Center for Assessment and Management of the Quality of Education Ragif Gasimov and Head of the Electronic University Department Kamine Jabrayilova responded students’ questions related with the Winter Exam Session. Director of the Marketing and Communication Department Rasim Sharifov informed the students about the actions plan adopted to ensure the objectivity and transparency.
Note that, the most worrying questions of the students will be answered lively on “UNEC Exam” throughout the exam session.
Dear students, you can address your questions lively via (012) 505 57 82, “Hotline” service 146-1-3 or sending to press@test.unec.edu.az.