SUES-in filialı təsis edilib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) “SUES” İctimai Birliyi Azərbaycan Dövlət Aqrar Universitetində (ADAU) rəsmi filialını təsis edib.
ADAU tələbələri ilə mütəmadi keçirilən görüşlərdə SUES haqqında ətrafli məlumat verilib. Sonra SUES-in sədri Hidayət Kərimovun sədrliyi ilə, universitetin hər fakültəsindən bir neçə tələbə olmaqla formalaşan yeni idarə heyəti arasında ADAU SUES-in seçki konfransı təşkil edilib.
Konfransda 44 nəfərlik yeni idarə heyəti yer alıb. ADAU üzrə SUES-in sədr və müavinliyinə namizədliyini irəli sürən on iki tələbə öz platformalarını səsləndiriblər. Qapalı səsvermə nəticəsində Valeh Əsədov ADAU SUES-in sədri seçilib.

Учрежден филиал SUES
Общественное объединение “SUES”  Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) учредил свой филиал в Азербайджанском государственном аграрном университете (АГАУ).
На постоянно состоявшихся встречах со студентами АГАУ была представлена подробная информация о SUES.  Затем под председательством Хидаята Керимова, председателя SUES, среди нового состава правления из числа нескольких студентов факультета состоялась выборная конференция SUES АГАУ.
На конференции в новый состав правления вошли 44 человек. Двенадцать студентов, выдвинувших кандидатуры на председателя и заместителя SUES по АГАУ, представили свои платформы. В результате тайного голосования Валех Асадов был избран председателем SUES АГАУ.