SUES-in filialı təsis edilib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) “SUES” İctimai Birliyi Azərbaycan Dövlət Aqrar Universitetində (ADAU) rəsmi filialını təsis edib.
ADAU tələbələri ilə mütəmadi keçirilən görüşlərdə SUES haqqında ətrafli məlumat verilib. Sonra SUES-in sədri Hidayət Kərimovun sədrliyi ilə, universitetin hər fakültəsindən bir neçə tələbə olmaqla formalaşan yeni idarə heyəti arasında ADAU SUES-in seçki konfransı təşkil edilib.
Konfransda 44 nəfərlik yeni idarə heyəti yer alıb. ADAU üzrə SUES-in sədr və müavinliyinə namizədliyini irəli sürən on iki tələbə öz platformalarını səsləndiriblər. Qapalı səsvermə nəticəsində Valeh Əsədov ADAU SUES-in sədri seçilib.

SUES’s Branch was established
SUES Social Association” of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) established its official branch at the Azerbaijan State Agrarian University (ASAU).
ASAU students were in detailed informed about SUES regularly. ASAU SUES’s electing conference was held among the new Executive Boards formed in each faculty of the university with some students chaired by SUES Chairman Hidayat Kerimov.
New Executive Board consisting of 44 students was elected. 12 students nominated for the chairmanship and membership of SUES on ASAU sounded their platforms. Valeh Asadov was elected a SUES Chairman on ASAU by a secret ballot.