Səfirdən UNEC tələbəsinə təşəkkür
Yanvarın 17-də Qırğızıstan Respublikasının Azərbaycandakı fövqəladə və səlahiyyətli səfiri Aycigit Buranov UNEC-in İqtisadiyyat fakültəsinin tələbəsi Aslan Əzimzadəni təşəkkürnamə ilə təltif edib.
UNEC tələbəsi Qırğızıstan Respublikasının müstəqilliyinin 25 illiyinə həsr edilən tədbirdə fəal iştirakına görə təşəkkürnamə ilə mükafatlandırılıb. Qeyd edək ki, tədbir ötən ilin oktyabr ayında keçirilib. A.Əzimzadə tədbirdə Qırğızıstanın dövlət himnini səsləndirib. Bu barədə Qırğızıstan mətbuatında xəbər dərc edilib:

Ambassador thanked UNEC Student
The Extraordinary and Plenipotentiary Ambassador of the Republic of Kirgizstan to the Republic of Azerbaijan Ayjigit Buranov awarded the Student of UNEC School of Economics Aslan Azimzade with a letter of Gratitude on January 17.
UNEC student was awarded the Letter for his active participation within the event organized on the occasion of the 25th Anniversary of the State Independence of Kirgizstan Republic. Note that the event took place in October of the last year. A.Azimzade sang the National Anthem of the Republic of Kirgizstan during the event. The news was posted in the media of the Republic of Kirgizstan.