Radio UNEC-də yenilik: “UNEC sport”
Radio UNEC  “UNEC sport” adlı yeni layihəyə başlayıb.  Veriliş daha çox idman həvəskarları üçün nəzərdə tutulub.  “UNEC sport” dinləyiciləri Azərbaycanda və dünyada baş verən ən son idman xəbərləri ilə tanış ola biləcəklər.
Verilişdə eyni zamanda  İqtisad Universitetində bu sahədə həyata keçirilən yeniliklər barədə məlumat veriləcək, idman sahəsində nailiyyəti olan tələbələrlə görüşlər keçiriləcək.
Veriliş hər həftənin cümə günü, saat 18-00-da UNEC-in Biznes və menecment fakultəsinin 4-cü kurs tələbəsi Ülvi Quliyevin təqdimatında efirdə olacaq. Bununla da, Radio UNEC-də həyata keçirilən layihələrin sayı 21 olub.

Novelty on Radio UNEC: “UNEC Sport”
Radio UNEC has launched a new project on “UNEC Sport”. The program is mainly focused on sports lovers. “UNEC Sport’s” audience will be able to be aware of the latest sports news happen in Azerbaijan and the world.
The program will also provide the information about the novelties held at the University of Economics in this field and organize rendezvous with the students who have the achievements in sports.
The program will be on air every Friday at 06pm by the presentation of the 4th year student of the School of Business and Management Ulvi Guliyev. Thus the number of the projects realized by the Radio UNEC becomes 21.